پروژه معرفی شده

مرکز فرهنگی رونگ اثر معماران زاو

خلاصه رویداد

اعلام نتایج و نمایش آثار جایزه معمار 1398

نتایج-جایزه-معمار-1398

داوران


  • کورش دباغ
  • علیرضا شرافتی
  • فرامرز شریفی
  • الهام گرامی زاده نائینی
  • محمد محمدزاده

مشخصات


  • نوع:
    جایزه ملی
  • سال برگزاری:
    1398
  • مکان:
    تهران

وضعیت فراخوان


  • اعلام نتایج و نمایش آثار
👇🏻 اطلاعات 👇🏻 برچسب ها: جایزه معمار، مسابقه معماری، جایزه معماری، مجله معمار
فراخوان انتشار آثار در جلد دوم «کتاب سال معماری معاصر ایران 1398-1396 »

اطلاعات بیشتر

اعلام نتایج و نمایش آثار جایزه معمار 1398



برندگان گروه مسکونی - تک واحدی

  • رتبه اول: خانه خیابان باهنر، رضا کولیوند
  • رتبه دوم: خانه به‌داد، محسن عطارها
  • رتبه سوم:خانه آینه‌ورزان دماوند‏، گروه معماری مان، مجید زمانی، محدثه یونسی

برندگان گروه مسکونی - آپارتمانی

  • رتبه اول: ساختمان مسکونی کناراب، رضا حبیب‌زاده
  • رتبه دوم: ساختمان مسکونی سرو، گروه معماران رواق، سیدیوسف رضوی، امیرحسین منتظر
  • رتبه سوم: ساختمان مسکونی 106 مهرشهر‏، استودیو معماری فرامتن، استودیو طراحی معماری پراگماتیکا، حسن اسناوندی، محمدرضا محب‌علی، ‏‌نسترن نصیری

آثار گروه مسکونی - تک واحدی

رتبه اول: خانه خیابان باهنر، رضا کولیوند


رتبه دوم: خانه به‌داد، محسن عطارها


رتبه سوم:خانه آینه‌ورزان دماوند‏، گروه معماری مان، مجید زمانی، محدثه یونسی

برندگان گروه مسکونی - آپارتمانی

رتبه اول: ساختمان مسکونی کناراب، رضا حبیب‌زاده


رتبه دوم: ساختمان مسکونی سرو، گروه معماران رواق، سیدیوسف رضوی، امیرحسین منتظر


رتبه سوم: ساختمان مسکونی 106 مهرشهر‏، استودیو معماری فرامتن، استودیو طراحی معماری پراگماتیکا، حسن اسناوندی، محمدرضا محب‌علی، ‏‌نسترن نصیری


منبع اطلاع رسانی:

سایت مسابقات معماری و شهرسازی

 archicomp.ir

برندگان گروه بازسازی

  • رتبه اول: بوتیک هتل حنا‏، دفتر معماری باغ ایرانی، مهسا مجیدی
  • رتبه دوم: معماری برای معمار‏، مهندسان مشاور نگین‌شهر آینده‏، علی نقوی نمینی، حمیدرضا موسوی، شادی عزیزی
  • رتبه سوم: کلاژ، استودیو طرح و ساخت آدمون، شبیر موسوی، امیررضا فاضل، مهدی کلاهی

آثار برندگان گروه بازسازی

رتبه اول: بوتیک هتل حنا‏، دفتر معماری باغ ایرانی، مهسا مجیدی

رتبه دوم: معماری برای معمار‏، مهندسان مشاور نگین‌شهر آینده‏، علی نقوی نمینی، حمیدرضا موسوی، شادی عزیزی

رتبه سوم: کلاژ، استودیو طرح و ساخت آدمون، شبیر موسوی، امیررضا فاضل، مهدی کلاهی

برندگان گروه عمومی

  • رتبه اول: ساختمان مرکزی مجموعه آجر کهن‌سرام‏، مشاوران هوبا طرح، هومن بالازاده
  • رتبه دوم: پروژه دبستان زنده‌یاد شهابدین خسروانی و هاشم خسروانی، گروه معماری پادیاوپارت، بهرام شکوهیان، امیر فاضلی، کوروش ناظم‌پور
  • رتبه سوم: مجموعه گردشگری و رستورانی باکویه‏، محمد وارسته

آثار برندگان گروه عمومی

رتبه اول: ساختمان مرکزی مجموعه آجر کهن‌سرام‏، مشاوران هوبا طرح، هومن بالازاده

رتبه دوم: پروژه دبستان زنده‌یاد شهابدین خسروانی و هاشم خسروانی، گروه معماری پادیاوپارت، بهرام شکوهیان، امیر فاضلی، کوروش ناظم‌پور

رتبه سوم: مجموعه گردشگری و رستورانی باکویه‏، محمد وارسته


لینک مرتبط: فراخوان جایزه معمار 1398
Top