محل تبلیغات شما 90*484

آخرین رویدادهای اعلام شده

فراخوان ملی طراحی میدان اصلی شهر اراک

میدان اراک
داروان:
  • سیمون آیوازیان
  • حسین سلطان زاده
  • حمید رضا نوازنی
  • طاهر شیخ الحکما
  • حمید شانس
جوایز:
  • نفر اول:
    30میلیون تومان
  • نفر دوم:
    20میلیون تومان
  • نفر سوم:
    10میلیون تومان
برنامه زمانی:
  • آخرین مهلت ارسال:
    96/02/15 لغایت 96/03/31
    تمدید: 96/04/15
  • داوری مرحله اول: 96/04/22
  • مرحله دوم: 96/05/19
  • نتایج نهایی: 96/05/21

اعلام نتایج و نمایش آثار مسابقه «طراحی فضای نمایشگاهی روی بام»

نمایشگاه بام
برندگان:
  • طرح اول: کد 113
  • طرح دوم: کد 157
  • طرح سوم: کد 167
شایسته تقدیر :
  • طرح چهارم: کد 131
  • طرح پنجم: کد 126
  • طرح ششم: کد 138
  • طرح هفتم : کد 147
برنامه زمانی:
پایان مسابقه و اعلام نتایج

نتایج مسابقه خودرو بانک

پوستر مسابقه
برندگان سطح یک:
  • ۲۵۲۹۳۲۲۱ از اصفهان
  • ۲۵۲۹۳۸۳ از تهران
  • ۲۵۲۹۳۲۴۶ از همدان
برندگان سطح دو:
  • ۲۵۲۹۳۲۰ از تهران
  • ۲۵۲۹۳۱۲۸ از تهران
  • ۲۵۲۹۳۹۷ از بابل
برندگان سطح سه :
  • ۲۵۲۹۳۵۶ از تهران
  • ۲۵۲۹۳۹۵ از مشهد

اعلام نتایج و طرح های برگزیده یازدهمین دوره مسابقه معماری میرمیران؛ «معماری پاسخگو»

پوستر مسابقه
نفرات برتر

رتبه اول: کد ۷۱ – امیرحسین وثاقی باهر

رتبه دوم: کد ۱۴ – بابک بهنوا

رتبه سوم: کد ۵۷ – ایوب علی نیا، سعید طلیم خانی و پدرام سلمانی

اعلام نتایج اولیه مسابقه آزاد ملی؛ طرح باز آفرینی مرکز شهر الوند

پوستر مسابقه
نفرات برتر

رتبه اول: طرح کد ۱۶؛ حمیدرضا گذریان، سعید فهیم پور، غزاله حق دادیان

رتبه دوم: طرح کد ۳۱ ؛ محمدرضا مهربانی گلزار، احسان شریعتمداری، طراوت نوریان

رتبه سوم: طرح کد ۱۵ ؛ عقیل امامقلی، محمد نصیر عطایی، مصطفی زارعی، مصطفی نصیری ایوانکی، ندا قنبری، سمیه حسامی

رتبه چهارم: طرح کد ۱۷ ؛ موسی عزیزی، امیرحسین یوسفی، ساناز گودرزی

رتبه پنجم: طرح کد ۳۶ ؛ حسین صفری، فاطمه رمضانی، سالومه هادی پور، صبا وکیلی، ندا زواره

اعلام نتایج اولیه مسابقه آزاد ملی؛ طراحی بازار ایرانی اسلامی در شهر الوند

پوستر مسابقه
نفرات برتر

رتبه اول: طرح کد B-23 ؛ عقیل امامقلی، محمد نصیر عطایی، مصطفی زارعی، مصطفی نصیری ایوانکی، ندا قنبری، سمیه حسامی

رتبه دوم: طرح کد B-14 ؛ محمد رحیم لو، مریم نکونام، اشکان شعاری

رتبه سوم: طرح کد B-28 ؛ موسی عزیزی، امیرحسین یوسفی، ساناز گودرزی

رتبه چهارم: طرح کد B-7 ؛ عرفان شعبانی، ناهید کمندی

رتبه پنجم: طرح کد B-24 ؛ حمیدرضا گذریان، سعید فهیم پور

اعلام نتایج مسابقه طراحی داخلی "برای کودکان "

پوستر مسابقه
نفرات برتر :

رتبه ی اول : کد ۸۶ -الناز اميري، فرزانه ايزدي

رتبه ی دوم : کد ۵۶ -ابراهيم ولي زاده ،مهسا قاسمي

رتبه ی سوم : کد ۱۱۴ -احسان داننده

رتبه ی چهارم : کد ۱۰۷ - اميرحسين تيمورتاش، محمد نصيري نيا

رتبه ی پنجم : کد ۱۰۱- فرزين وليزاده ، نسرين سدهي،صبا عبدالشاهي

فراخوان مسابقه‌ی بازسازی مناطق آزاد شده عراق: مسکن موصل

پوستر مسابقه
داوران:

به زودی اعلام می شود.

یکی از داروان دوره های پیش زاها حدید بوده است.

جوایز:

نفر اول :

حدودا 18,750,000 تومان

نفر دوم و سوم:

حدودا 3,750,000 تومان

جایزه ویژه طراحی پایدار:

حدودا 1,875,000 تومان
برنامه زمانی :

اعلام عمومی و آغاز ثبت‌نام عادی: 1395/05/14

شروع ثبت‌نام استاندارد: 1396/03/16

آخرین مهلت ثبت‌نام: 1396/06/10

آخرین مهلت ارسال آثار: 1396/06/13

اعلام نتایج نهایی مسابقه عکس هویت در معماری

پوستر مسابقه
برندگان:

رتبه اول:

سروش جوادیان

رتبه دوم:

سروش جوادیان

رتبه سوم:

محمدعلی میرزایی دمابی
جوایز:

نفر اول :

5 میلیون تومان

نفر دوم :

3 میلیون تومان

نفر سوم :

2 میلیون تومان
تقدیر شدگان:

عباس پورجعفری راوری

سارا چهره گشا

نگار السادات موسوی صدر

سمیرا غفاریان قالیباف

امیر عنایتی

امیرحسین کمالی دولت آبادی

اعلام نتایج نهایی مسابقه سردر جنوبی علم و صنعت

پوستر مسابقه
برندگان:

رتبه اول:

کد طرح: IAC 144

رتبه دوم:

کد طرح: IAC 196

رتبه سوم:

کد طرح: IAC 84
جوایز:

نفر اول :

چهار سکه بهار آزادی

نفر دوم :

سه سکه بهار آزادی

نفر سوم :

دو سکه بهار آزادی
برنامه زمانی:
اعلام نتایج

اعلام نتایج مسابقه نمای بومی، شهر جهانی همزمان با روز جهانی معمار

پوستر مسابقه
برندگان:

رتبه اول:

ناصر جمالی هراب

رتبه دوم:

حبیب شاه حسینی

رتبه سوم:

استدیو معماری آرخه
جوایز:

نفر اول :

شش سکه بهار آزادی

نفر دوم :

چهار سکه بهار آزادی

نفر سوم :

دو سکه بهار آزادی
برنامه زمانی:
اعلام نتایج

اختتامیه و مراسم اهدای جوایز مسابقه عکاسی هویت در معماری

پوستر مسابقه
برندگان:
6 ام اردیبهشت اعلام می شود.
جوایز:
نفر اول : 5 میلیون تومان
نفر دوم : 3 میلیون تومان
نفر سوم : 2 میلیون تومان
برنامه زمانی:
اعلام نتایج: 6 اردیبهشت

مسابقه طراحی داخلی مطب «برای کودکان، For Kids»

پوستر مسابقه
داوران:
_ علي شيخ الاسلام
_ هيوا اعتمادي
_ الهام گرامي زاده
جوایز:
_برنده اول : سه سكه بهار آزادي و اجراي طرح
_برنده دوم تا پنجم : لوح تقدير و گواهي شركت در مسابقه با امضاي داوران
برنامه زمانی:
_٢٤ فروردين ٩٦ ، اعلام برنامه
_ ٧ ارديبهشت٩٦ ، تحويل مدارك
_ ٨ ارديبهشت ٩٦ ، جلسه داوري و اعلام برنده

فراخوان مسابقه عکاسی اتنوگرافی

پوستر مسابقه
داوران:
- ساناز افتخارزاده
- فرشید نصرآبادی
- علی گرجیان
جوایز:
نفراول:3 میلیون تومان
نفردوم:2 میلیون تومان
نفرسوم:1 میلیون تومان
برنامه زمانی:
مهلت ارسال آثار :
28 اردیبهشت 1396
اعلام نتایج و اهدا جوایز :
4 خرداد 1396

این مسابقه لغو شده است.

مسابقه بین المللی طراحی پلانتاریوم (آسمان نما)

پوستر مسابقه
داوران:
- Dennis Cohen
- Charles Beichman
- Steven Dubois
- Jim Sweitzer
- Eric Hanson
...
جوایز:
نفر اول: 2000 یورو
نفر دوم: 400 یورو
نفر سوم: لوح تقدیر
برنامه زمانی:
دوره اول ثبت نام: 22 فروردین تا 11 اردیبهشت 1396
دوره ثبت نام استاندارد: 11 اردیبهشت تا 10 مرداد 1396
آخرین مهلت ثبت نام: 20 مرداد 1396

فراخوان ملی عکس معماری فَرتور

پوستر مسابقه
داوران:
بابک زیرک
منصور نعیمی
جاسم غضبان‌پور
جوایز:
اثر اول: دو سکه بهار آزادی
اثر دوم: یک سکه بهار آزادی
اثر سوم: نیم سکه بهار آزادی
برنامه زمانی:
ارسال آثار تا: 27 خرداد 96
تمدید: 96/04/31
اعلام نتایج: 1 تیر 96
تمدید: 96/05/10

فراخوان مسابقه عکاسی معماری با موضوع "معماری و معلولین"

پوستر مسابقه
داوران:
برگزار کنندگان
جوایز:
اثر اول: ۷ میلیون ریال
اثر دوم: ۵ میلیون ریال
اثر سوم: ۳ میلیون ریال
برنامه زمانی:
ارسال آثار تا: ۸ اردیبهشت ماه
اعلام نتایج: ۱۱ اردیبهشت ماه

فراخوان جایزه «آجر در معماری» سال ۲۰۱۷ | انجمن صنعت آجر

پوستر مسابقه
داوران:
هیئت منتخب
جوایز:
برندگان در بولتن چاپی رسمی انجمن، وبسایت رسمی و یکی از نشریات معماری مطرح در ایالات متحده معرفی خواهد شد.
برنامه زمانی:
ثبت نام تا: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

فراخوان مسابقه بین المللی طراحی مبلمان اندرو ۲۰۱۷

پوستر مسابقه
داوران:
هیئت منتخب
جوایز:
نفر اول: 3000 یورو
نفر دوم: 1000 یورو
برنامه زمانی:
ثبت نام تا: 24 نوامبر 2017
نتایج: دسامبر 2017

اعلام نتایج مسابقه محدود مجتمع اداری سازمان منطقه آزاد چابهار

پوستر مسابقه
داوران:
برگزارکننده
برندگان:
نفر اول: گروه معماری کارند
نفر دوم: گروه تجربه بنیادین معماری
نفر سوم: گروه معماری رازان
برنامه زمانی:
پایان مسابقه و اعلام نتایج

بایگانی اطلاع رسانی مسابقات