خلاصه رویداد

اعلام نتایج و نمایش آثار چهارمین جایزه معماری آسیایی – بارسلون ۲۰۱۸

جایزه-آسیایی-2018

مجموع جوایز


  • به فراخوان مراجعه کنید.

مشخصات


  • نوع:
    جایزه سالانه بین المللی
  • شرکت در فراخوان:
    هزینه دار
  • زبان:
    انگلیسی

وضعیت مسابقه


  • اعلام نتایج نهایی و نمایش آثار
👇🏻 اطلاعات 👇🏻 برچسب ها: جایزه آسیایی، جایزه معماری، جایزه آسیایی 2018، مسابقه معماری، معماری
مسابقه-سرزمین-خودرو

اطلاعات بیشتر

اعلام نتایج و نمایش آثار چهارمین جایزه معماری آسیایی – بارسلون ۲۰۱۸


WINNER

Asia Public:

  • Third place - Chitra Vishwanath- The Atelier School- India
  • Second place - Yawar Jilani & Mahboob Khan - Bamyan Provincial Hospital -Afghanistan
  • Second place - Hua Zhang - Yu Qingcheng Art Museum - China
  • First place - Ensieh Khamseh & Arash nasiri - The Noor-e-Mobin,s primary school - Iran

Old & New Asia:

  • Third place - Reza Mafakher- Rahimzadeh Jewelry- Iran
  • Third place - Sara Khatibi - Braim restaurant project - Iran
  • Second place - Ara Aliabadi - Aban Art Gallery- Iran
  • First place - Maneli Afshang & Mahfam Kooshesh- Rayzan House of culture- Iran

Commercial - Office and Business - Asia:

  • Second place - Sina Mostafavi – SOFTSTONE - Iran
  • First place-Hooman Balazadeh-Valiahdi Building-Iran
  • First place -Yawar Jilani & Mahboob Khan –Telenor Camus- Pakistan

Commercial - Retail, stores, warehouse -Asia:

  • Third place -Mehran Khoshroo-System Warehouse-Iran
  • Second place -Yang Keng Chu- Not A Sweat Shop-Cambodia
  • First place- Zahra Arman & Mostafa Omidbakhsh-Orange Gallery, Office Bulding-Iran

Urban Projects, Rural Projects, Landscape & Public Spaces -Asia:

  • Second place -Yang Keng Chu-More than just a library-Cambodia
  • First place -Mahdiehsadat Hedayati -Déjà vu Pavilion-Iran

Residential - House/Villa Asia:

  • Third place -Doan Thanh Ha & Tran Ngoc Phuong- Brick Cave-Vietnam
  • Third place -Stephen Roe-Breathing Houses Taipei-Taiwan
  • Third place -Behrouz Mansouri -Izad shar villa -Iran
  • Second place -Naoko Horibe-House in Sugie-Japan
  • Second place- Shabnam Hosseini-[GOL]KHANEH -Iran
  • First place - KNS Architects (Kanhai Gandhi)- Abhyudaya, Villa in Ahmedabad –INDIA

Residential – Apartment Asia:

  • Third place -Navid Emami -Golestan Apartment-Iran
  • Second place-Parisa Alimohammadi - Bita residential building-Iran
  • First place -Sharath Nayak- Residence for Hamsa –India

Interior Architecture Asia:

  • Third place -Binke Lenhardt/DONG Hao-Qingdao Family Box-China
  • Third place-Reza Najafian-Monir Museum-Iran
  • Second place-Yingxi Zou-Mafengwo Travel Network , GlobalHeadquarters -China
  • First place-Hamed Moradi Aleshtar-Aviator Box-Iran

Future Projects– Large Scale Architecture Asia:

  • Third place-Farshad Mehdizadeh, Hooman Talebi, Mandana Tanbakooei Esfahani,Aida Sarboland, Farnoosh Aghamirza-Shabestan Complex-Iran
  • Second place-Arash Pirayesh & Mehran Haghbin-Baran Business Hotel-Office -Iran
  • First place-Eva Castro- Izmir University Campus-Turkey

Future Projects – Medium Scale Architecture Asia:

  • Third place-shervin hosseini -Valiasr complex-Iran
  • Third place-Reza Mafakher-Chabahar Hotel-Iran
  • Third place-Gencer Yalcin-Diyarbakir Public and Children's Library-Turkey
  • Second place-Arash Pirayesh & Mehran Haghbin-Villapartment Village-Iran
  • First place-Lina Ghotmeh -“Stone Garden” Housing-Lebanon

Future Projects – Small Scale Architecture Asia:

  • Third place-Mohammad Hassan Forouzanfar-parsin House-Iran
  • Third place-Saman Sayar-Villa Vanoosh-Iran
  • Second place-Moein Jalali -palemos villa 2-Iran
  • First place-Omid Mohammadi,Mohammad Ebrahim Tajik & Behrouz nakhaei-Tiny House-Iran

Future Projects – Urban Asia:

  • Third place-Hooman Balazadeh & Mohammad Khavarian-Chitgar Garden-Iran
  • Second place-Amir Ghasempour, Samaneh Ghasempour-Haghani Pedestrain Bridge-Iran
  • First place-Mahdi kamboozia-Forgotten Spaces/Open museum under the Mirdamad bridge-Iran

Future Projects Europe:

  • Third place-Nima Danesh Moghaddam-Borovets Golden Triangle Competition-Bulgaria
  • Second place-Mohammad Reza Kohzadi-Infinity responses-Denmark
  • Second place- Alessandra Rampazzo-Mammuth-Italy

Top